SYSTEMY ZAGOSPODAROWANIA WODY DESZCZOWEJ - ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ

Ekonomiczny oraz ekologiczny sposób na pozyskanie wody idealnej do mycia samochodu, podlewania roślin w ogrodzie, spłukiwania, a nawet… prania (dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów). Betonowe zbiorniki na deszczówkę oferowane przez nas montowane są tak, jak zasobniki na ścieki i cieszą się od wielu lat niesłabnącą popularnością. Pozwalają na znaczne oszczędności w zużyciu wody pitnej dla każdego gospodarstwa domowego.

Dlaczego?
Betonowe zbiorniki na deszczówkę już na stałe wpisały się w standardowe wyposażenie większości posesji. Pozwalają na zebranie wody opadowej z dachu, tarasu bądź balkonu, a następnie – wykorzystanie jej wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby eksploatowania czystej wody pitnej:

 • do podlewania trawnika, krzewów i kwiatów w ogrodzie,
 • do mycia samochodów lub innego sprzętu mechanicznego,
 • do spłukiwania nieczystości w toalecie,
 • a nawet do prania

 • Przy czym, oprócz ekologicznego oraz ekonomicznego aspektu wykorzystania deszczówki, pojawiają się dodatkowe, wymierne korzyści. W porównaniu z wodą pozyskiwaną z wodociągów, ta ze zbiornika nie jest „twarda” – jeśli więc wykorzystujemy ją do prania, podzespoły urządzeń nie są narażone w tak dużym stopniu na zniszczenie z powodu zakamienienia. Rośliny znajdujące się w naszym ogrodzie również znacznie lepiej tolerują wodę opadową.

  Zajmujemy się podłączeniem wszystkich rynien odprowadzających wodę z dachu do zbiornika, montujemy hydrofory, pompy do poboru deszczówki oraz filtry.

  Oferowane przez nas produkty posiadają APROBATĘ TECHNICZNĄ NR AT-15-9112 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie oraz specjalistyczny PROJEKT TECHNICZNO-BUDOWLANY. To potwierdzenie niezawodnej jakości naszych zbiorników.


  Znajdziemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb.dzwoń: 605 331 903