Szamba ekologiczne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu nowoczesnych systemów odprowadzania ścieków i wody deszczowej. Prezentujemy wysokiej klasy zbiorniki bezodpływowe, szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę.

Jakość i funkcjonalność
Wysokiej jakości szamba betonowe oferowane przez nas to połączenie wyjątkowej funkcjonalności i niezawodnej trwałości. Wszystkie zbiorniki bezodpływowe dostępne w naszym asortymencie wykonane są z wysokiej jakości żelbetonu zagęszczonego klasą od B-20 do B-30. Zewnętrzne zabezpieczenie konstrukcji stanowi Izolbet. Tak wykonane zbiorniki żelbetowe pozostają całkowicie szczelne przez wiele lat, a ponadto wykazują wysoką odporność na uszkodzenia i szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Szczelność zbiorników
Produkty które oferujemy są całkowicie szczelne, wyposażone w betonowe pokrywy zwiększające ich trwałość i funkcjonalność. Nowoczesne możliwości produkcyjne i bogate doświadczenie w branży pozwalają nam montować nawet najbardziej skomplikowane realizacje. Oferujemy zbiorniki na szambo o zróżnicowanych wymiarach i pojemnościach

od 5000 do 12 000 litrów

Podejmując współpracę z naszą firmą zaopatrzycie się Państwo w zbiorniki na ścieki i skorzystacie z kompleksowej obsługi w zakresie doradztwa technicznego i montażu.


Transport i montaż
Zapewniamy transport wybranego systemu i fachową instalację we wskazanym przez Klienta miejscu. Nasze produkty dają Państwu pewność niezawodnego użytkowania przez długie lata, jak i niewielkich kosztów związanych z eksploatacją tych szamb. Takie warunki może zapewnić wyłącznie renomowany i rzetelny montażysta.

Jako nieliczni do naszych zbiorników montujemy szybko złączki do których może podpiąć się wóz asenizacyjny nie wjeżdżając na teren Państwa posesji.

Oferowane przez nas produkty posiadają APROBATĘ TECHNICZNĄ NR AT-15-9112 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie oraz specjalistyczny PROJEKT TECHNICZNO-BUDOWLANY. To potwierdzenie niezawodnej jakości naszych zbiorników.

Macie Państwo zamówienie niestandardowe? Zapraszamy do kontaktu, a na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb.

Znajdziemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb.dzwoń: 605 331 903