Madaliński

Podziemna nowoczesna piwniczka Natural FRIDGE® niezbędna w każdym domu lub domku letniskowym.

Najlepszy sposób przechowywania warzyw, owoców, domowych przetworów czy alkoholi.
Piwniczka zapewnia optymalną temperaturę do przechowywania produktów żywnościowych i nie wymaga zużycia energii elektrycznej. Jest przestronna wewnątrz i niemal niewidoczna po zakopaniu w ziemi.
Plastikowa piwnica to nowoczesne rozwiązanie gwarantujące szczelność i czystość. Trwała metalowa rama i szerokie półki Natural FRIDGE® umiejscowione dookoła zapewniają dość miejsca, aby przechować dużą ilość produktów. Lekka, dwuwarstwowa pokrywa i wygodne schody ułatwiają poruszanie się. A co najważniejsze – piwniczka jest całkowicie szczelna, nie posiada ani jednej spoiny. Wpływa to znacząco na komfort jej użytkowania, gdyż nie trzeba martwić się o podsiąkanie wód gruntowych.
Instalacja plastikowej piwnicy zajmuje tylko 1 dzień. Bardzo prosty i szybki sposób by cieszyć się przydomową spiżarnią już dziś. Całkowicie szczelna– można montować w miejscach z wysokim poziomem wód gruntowych. Korpus wykonany jest z polietylenu, który nadaje się do kontaktu z żywnością. Jest wyposażona w akumulatorową lampę LED i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Piwnice są wykonane z materiałów w 100% nadających się do recyklingu.

Wodoszczelność: 100%
Temperatura wewnętrzna zimą: od 0 do 4°C
Latem: od 10 do 14°C
Materiał: polietylen spożywczy
Wyposażony w wentylację wewnętrzną izolowaną, przepuszczającą powietrze osłonę.
Wymiary piwnic mogą różnić się ±3%

Istnieje możliwość montażu, modele pokazowe będą dostępne po nowym roku na naszym placu w Skarszynie.