Szamba ekologiczne

SZAMBA EKOLOGICZNE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu nowoczesnych systemów odprowadzania ścieków i wody deszczowej. Prezentujemy wysokiej klasy zbiorniki bezodpływowe, szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę.

JAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

Wysokiej jakości szamba betonowe oferowane przez nas to połączenie wyjątkowej funkcjonalności i niezawodnej trwałości. Wszystkie zbiorniki bezodpływowe dostępne w naszym asortymencie wykonane są z wysokiej jakości żelbetonu zagęszczonego klasą od B-20 do B-30. Zewnętrzne zabezpieczenie konstrukcji stanowi Izolbet. Tak wykonane zbiorniki żelbetowe pozostają całkowicie szczelne przez wiele lat, a ponadto wykazują wysoką odporność na uszkodzenia i szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

SZCZELNOŚĆ ZBIORNIKÓW

Produkty które oferujemy są całkowicie szczelne, wyposażone w betonowe pokrywy zwiększające ich trwałość i funkcjonalność. Nowoczesne możliwości produkcyjne i bogate doświadczenie w branży pozwalają nam montować nawet najbardziej skomplikowane realizacje. Oferujemy zbiorniki na szambo o zróżnicowanych wymiarach i pojemnościach

od 5000 do nawet 12 000 litrów.

Podejmując współpracę z naszą firmą zaopatrzycie się Państwo w zbiorniki na ścieki i skorzystacie z kompleksowej obsługi w zakresie doradztwa technicznego i montażu.

TRANSPORT I MONTAŻ

Zapewniamy transport wybranego systemu i fachową instalację we wskazanym przez Klienta miejscu. Nasze produkty dają Państwu pewność niezawodnego użytkowania przez długie lata, jak i niewielkich kosztów związanych z eksploatacją tych szamb. Takie warunki może zapewnić wyłącznie renomowany i rzetelny montażysta.

Jako nieliczni do naszych zbiorników montujemy szybkozłączki do których może podpiąć się wóz asenizacyjny nie wjeżdżając na teren Państwa posesji.

TABELA POJEMNOŚCI ZBIORNIKÓW

Pojemność (litry)

Wymiary (dł. x szer. x wys. w cm)

5000

250 x 200 x 135

6000

250 x 200 x 160

8000

250 x 200 x 210

9000

250 x 200 x 225

10000

250 x 340 x 215

12000

250 x 350 x 240

Oferowane przez nas produkty posiadają APROBATĘ TECHNICZNĄ NR AT-15-9112 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie oraz specjalistyczny PROJEKT TECHNICZNO-BUDOWLANY. To potwierdzenie niezawodnej jakości naszych zbiorników.

Macie Państwo zamówienie niestandardowe? Zapraszamy do kontaktu, a na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb.

 

 

Więcej zdjęć oraz aktualne informacje znajdziesz na naszym FB KLIKNIJ TUTAJ BY PRZEJŚĆ